Bombus rozdává milión tyčinek!

Česká značka Bombus spustila samplingový projekt „Milión tyčinek“. Chce dodat energii všem kulturním, společenským a sportovním eventům. Nabízí proto zdravé Bombus RAW ENERGY jako podporu a motivaci pro jejich pořádání a jediné co chce, aby si akce účastníci a pořadatelé společně s jejich tyčinkami konečně pořádně užili.


„Rozhodli jsme se, že pomůžeme podpořit a obnovit kulturní a společenské akce a obecně společenský život v České a Slovenské republice. Rádi uděláme dobrý skutek a pošleme spoustu zdravé energie všem, kteří se na této „obnově“ rozhodnou podílet s námi.“

Kultura, sport a vlastně všechny společenské akce utrpěly v posledních letech opravdu velké rány. Akce, které jsou často závislé na dobrovolnosti organizátorů se nyní často potýkají s nedostatkem motivace pokračovat. Mnohem hůře než dříve, hledají další dobrovolníky, sponzory a partnery. Bombus se proto rozhodl spustit tento vlastní projekt a podpořit všechny organizátory amatérských a poloprofesionálních eventů, kteří akce dělají s nadšením, často z vlastních prostředků a téměř bez podpory. Nabízí jim malé i velké tyčinky a jediné co chce, aby se rozdali účastníkům, hostům a lidem, kteří se na pořádání těchto akcí podílejí.

Projekt milion tyčinek odstartoval na přelomu března a dubna a zájemci z řad organizátorů a pořadatelů se mohou o podporu přihlásit prostřednictvím webového portálu www.miliontycinek.cz. Široká veřejnost si pak může prohlédnout seznam akcí, kde můžou tyčinky ochutnat, a navíc se můžou zařadit do soutěže o návštěvu firmy a zásobu tyčinek na celý rok.

K propagaci tohoto projektu se připojila také řada známých influencerů, sportovců a osobností. Hlasem projektu Milion tyčinek se stal Leoš Mareš.

Bombus jsou oblíbené a zdravé raw tyčinky vyrobené z přírodních surovin, neobsahují lepek, přidaný cukr ani konzervanty.  Jsou ideální svačinkou, která doplní tolik potřebnou energii při sportu, na cestách, nebo kdykoli během vašeho dne. Datlový základ, spousta blahodárné energie a žádné zbytečné ingredience. České tyčinky Bombus najdeme již ve 25 zemích světa a každý rok se jich
v Krnově vyrobí miliony!

Více o Bombusu najdete na www.bombusenergy.cz.